KARA FORKLİFT

CLARK FORKLİFT
YETKİLİ BÖLGE BAYİİ
SATIŞ -SERVİS

TEKNİK SERVİS

Sahip olduğunuz Clark forklift, konusunda dayanıklılığı ve ekonomik işletme maliyetleri ile ünlüdür. Forkliftinizin bu üstün özelliklerinden yararlanabilmeniz için üreticinin bakım ve onarım talimatlarına tamamıyla uymanız gerekmektedir. Bu talimatların düzenli ve ekonomik bir şekilde uygulanması açısından Periyodik Bakım Anlaşması yapılması gerekmektedir.

EKONOMİKTİR
Problem ilk aşamalarında tesbit edildiğinde, diğer parçaları etkileyip daha büyük ve maliyetli bir arıza haline gelmeden, küçük tamiratlar ile atlatılabilir. Ayrıca yakıt sarfiyatları dahil işletme giderleri düşmektedir.

BEKLENMEYEN MASRAFLARLA KARŞILAŞMAZSINIZ
Periyodik bakım (Önleyici/koruyucu bakım olarakta anılır.) anlaşmasında belirtilen tüm ücretler sabittir ve YTL bazındadır. Ayrıca %10 parça indirimiz vardır.

BEKLENMEYEN DURMA SÜRELERİ İLE KARŞILAŞMAZSINIZ
"Arıza yapmadan önce tamir"
Problem ilk aşamada iken tespit edildiğinde forkliftin en çok lazım olduğunda yani "kullanırken" servis dışı kalması engellenecektir. Yani üretimi aksamayacaktır. Problemi ilk aşamada tesbit edebilmekte periyodik bakım ile mümkündür.

KALİTELİ YEDEK PARÇA VE TEKNİSYEN DESTEĞİ
Yılda 2 kez fabrikadan gelen eğitmenler tarafından uzmanlaştırılan teknisyenlerimiz arızayı en kısa sürede ve en ekonomik şekilde çözmektedir. Kurumunuzun bilgi birikimi ne kadar üst seviyede olursa olsun, donanım arızalarına müdahalede, tek bir marka ve model ürüne ait yedek parça temini bu hizmeti veren profesyonel firmaların hızına ve de ekonomikliğine asla ulaşamaz.

UZUN FORKLİFT ÖMRÜ
Planlı bakım makine ömrünü çok ciddi bir şekilde etkilemektedir.

2NCİ EL DEĞERİNİN YÜKSEK KALMASI
Düzenli bakım gören bir makine az yıpranır.
Tüm bakım bilgileri makinanın dosyasında tutulmaktadır. Dolayısı ile makinanın gerçek değeri talep edildiğinde kayıtlarımızdan tesbit edilebilir.

Makine parkının günlük ve geçici tedbirler ile ayakta tutulmaya çalışılması, zaman içinde makinenin ekonomik ve hizmet ömrünü kısaltmakla kalmayıp, uğranacak zararın boyutu hiçbir zaman tespit edilemeyecek zaman ve maddi kayıplara yol açabilir.

Yüksek yatırımlar yaparak satın aldığınız forkliftinizi en ekonomik şekilde ve en üst performansta tutarak ekonomiklik ve hizmet ömürlerini uzatmak hepimizin milli görevidir.

Arıza daha oluşmadan, tesbit edebilen profesyonel ve uzman ekip, toplam maliyeti düşürür.