KARA FORKLİFT

CLARK FORKLİFT
YETKİLİ BÖLGE BAYİİ
SATIŞ -SERVİS

HAKKIMIZDA

Firmamız, 2004 yılından itibaren mevcut forklift ve yardımcı ekipmanları piyasasında bulunan Yusuf KARA tarafından kurulmuştur. 2013 yılında BURLA MAKİNE – TEKNİKA Clark Trakya Bölge Bayiiliğini alarak gücüne güç katmış olup; yetkili servisliğini başarı ile sürdürmektedir.
Mevcut kadrosu, konusunda deneyimli personelden oluşmakta olup hızlı ve pratik çözüm bilinci ile müşteri memnuniyeti esas alınarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Türkiye'nin Avrupa'ya açılan kapısı konumundaki Trakya'nın sanayi lideri Çorlu Yeni Sanayi'de konuşlanan firmamız sıfır satış, ikinci el satış, yurt içi ve yurt dışı orijinal yedek parça kullanımı ile satış sonrası servis hizmeti ve marka sınırlaması olmaksızın her tip (LPG'li, Dizel, Elektrikli-Akülü) forklift bakımları ve tamirleri yanı sıra önde gelen forklift markalarından kurulu güçlü filosu ile Trakya'da kiralama hizmeti de vermektedir. Özellikle uzmanlık alanı olan forklift bakımlarında motordan, şanzımana, dingilden, asansöre ve boyaya kadar komple revizyon işlemleri servisimizde yapılmaktadır.

Bünyesinde bir adet 2013 model Doblo Safeline; bir adet 2014 model Doblo Premio servis araçları ve oniki ton taşıma kapasiteli, kayar kasalı, çift dingilli Renault Midlum kurtarıcısı bulunmaktadır.

Uzun soluklu olan hayatında;her geçen gün başarısında ve gücünde ileriyi hedefleyen KARA FORKLİFT, sektöründe bayrağını öteye taşımaya kararlı ve emin adımlarla ilerlemektedir.